اخبار پرند

اطلاع رسانی دیجیتالی به شهروندان شهر جدید پرند آغاز شد

خبرگزاری فارس: اطلاع رسانی دیجیتالی به وسیله تابلوهای الکترونیکی سطح شهر و سیستم sms online به شهروندان شهر جدید پرند آغاز شد.


به گزارش خبرگزاری فارس به نقل از روابط عمومی شرکت عمران شهر پرند با فعال شدن تابلوهای الکترونیکی سطح شهر و سیستم sms online، اطلاع رسانی دیجیتالی به شهروندان پرندی آغاز شد.
اطلاع رسانی به شهروندان شهر جدید از مهمترین مبادی برنامه ریزی شهری قلمداد گردیده و لزوم ارائه اطلاعات به موقع و ایجاد سامانه‌ای مناسب در جهت ارتباط با شهروندان می‌تواند مشارکت شهروندان را به دنبال داشته باشد و آگاهی در این بخش از مهمترین اقدامات انجام شده در راه برنامه‌ریزی یک کلانشهر محسوب می‌شود.
به همین منظور شهر جدید پرند با استفاده از فن‌آوری های موجود اطلاع رسانی دیجیتالی برای شهروندان را در دستور کار خود قرار داده است. هم اکنون این اطلاع رسانی از 2 طریق تابلوهای الکترونیکی سطح شهر و سیستم sms online (ارسال پیامک برای تلفن های همراه شهروندان) در حال انجام است.
سامانه تابلوهای الکترونیکی سطح شهر بشکل بیسیم (وایرلس) بوده و از طریق شرکت عمران کنترل مرکزی خواهد شد.
درج اخبار شهر جدید پرند، اخبار رسانه‌ها، ارسال پیام‌های فوری به شهروندان ، پیام‌های شهری، از جمله کاربردهای این سامانه است. این خدمات با راه‌اندازی و نصب تابلوهای متعدد دیگر در نقاط مختلف شهر کامل خواهد شد.

/ 0 نظر / 10 بازدید