آشنایی با شرکت کیسون

  فعالیت شرکت :        پیمانکار عمومی? قراردادهای مهندسی? تدارک و ساخت در حوزه های انرژی? صنعت? سیویل? ساختمان و آب و فاضلاب   توضیحات شرکت :        شرکت کیسون با سازمان دادن حدود 650 نفر مهندس و متخصص برجسته در رشته های گوناگون و بهره گیری از یکی از بزرگترین مجموعه های ماشین آلات و تجهیزات اجرایی در کشور و با حدود سه دهه سابقه موفق در اجرای پروژه های بزرگ در عرصه هایی از قبیل احداث مجتمع های صنایع نفت? گاز? پتروشیمی? کارخانه های صنعتی? جاده? بزرگراه? زیرگذر? روگذر? تونل? سد? فرودگاه? مجموعه های مسکونی-تجاری? شبکه های آبیاری و زهکشی یکی از بزرگترین و مجربترین شرکتهای خصوصی در صنعت ساخت و ساز کشور و از پیش قراولان روش طرح و ساخت همزمان است. در بعد بین المللی نیز کیسون در اروپا? امریکای جنوبی? خاورمیانه? خلیج فارس? شبه قاره هند و کشورهای مستقل مشترک المنافع فعال می باشد.
همچنین کیسون موفق به دریافت گواهینامه ISO 9001:2000 برای مدیریت ، مهندسی ، تدارک و اجرای پروژه های صنعتی و تجاری از دو مؤسسه معتبر IQNET,QMIگردیده است .
در حال حاضر کیسون در حال استقرار سیستم مدیریت بهداشت حرفه ای ، ایمنی و محیط زیست ( HSE ) و یکپارچه کردن آن با سیستم مدیریت کیفیت ( IMS ) و اخذ گواهی های OHSAS 18001 و ISO 14001 می باشد .
کیسون از طریق پیگیری پروژه های مرتبط با نفت ، گاز و پتروشیمی ، چه رأساً و چه در مشارکت با شرکت های صاحب نام محلی و بین المللی ، تلاش می کند نقش بزرگتری در بهره برداری از منابع هیدروکربن کشور بازی کند .
کیسون همچنین فعالانه پروژه های مرتبط با تولید برق و انرژی را در بخش آب ، نیرو ، نفت ، گاز و پتروشیمی پیگیری نموده و در پروژه های بیع متقابل ، EPC , BOT و همچنین در پروژه های نیروگاهی IPP در ایران شرکت می نماید .
کیسون از یک تیم کارآمد متشکل از تعدادی از برجسته ترین متخصصین کشور در رشته های معدن و زمین شناسی که دارای مدرک مهندسی و دکترا در رشته های مختلف این صنعت می باشند ، برخوردار است . تعدادی از این متخصصین در درون شرکت کیسون و برخی دیگر در شرکت های تابعه آن مشغول به کارند .تلاش کیسون در جهت دستیابی به کمال در کیفیت و تعهد آن به برنامه زمانبندی ، تأمین رضایت کارفرما ، بکارگیری بهینه و کارآمد نیروی انسانی ، مصالح و ماشین آلات در یک ترکیب مؤثر ، واقعیتهایی هستند که در بخش های خصوصی و عمومی صنعت ساخت و ساز ایران به رسمیت شناخته شده است .
کیسون در اجرای پروژه های بزرگ از خدمات چندین شرکت تابعه ، مرتبط و مشترک سود می برد .برای نمونه یکی از شرکت های تابعه کیسون بنام جروند از پیمانکاران با تخصص بالا و سوابق طولانی و گسترده در اخداث خطوط لوله نفت و گاز ، تلمبه خانه و تأسیسات الکترومکانیکال می باشد . دیگر شرکت های تابعه کیسون با تولید مصالح و محصولات ساختمانی با کیفیت بالا ، طراحی و ساخت سیستمهای پیشرفته قالب بندی ، سازه های فلزی و اجرای کارآمد پروژه ها در حوزه های مختلف صنعت ساختمان به کیسون یاری می رسانند .  

    

 

 

/ 0 نظر / 18 بازدید